KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11811001
nr 1181 1001
Dag Björn Hellsing
(f. 1923), Sverige
Oljemålning, Båtar vid kaj. Olja på pappannå, 51x73 cm, oramad
Kondition: nagg på hatt
Dag Björn Hellsing, svensk bildkonstnär född 1923.
Utrop:
500 kr
måndag 7 maj 2018
kl 20:09:22
Dag Björn Hellsing
Läs mer om Dag Björn Hellsing